Слухати

Україна та Молдова запровадили спільний контроль в пункті пропуску «Паланка» (ФОТО, Відео) / Новини на Громадському радіо

Україна та Молдова запровадили спільний контроль в пункті пропуску «Паланка» (ФОТО, Відео)

19 грудня 2017 - 16:22
ДПСУ сподівається, що пункт сприятиме пришвидшенню прикордонного трафіку

Сьогодні, 19 грудня, прикордонники і митники України та Молдови розпочали контроль осіб, транспортних засобів, товарів та вантажів в пункті пропуску «Паланка».

Про це повідомляє прес-центр ДПСУ.

news_20 171 219_151 040_1 513 689 040.jpeg

Це вже шостий пункт пропуску, який українські та молдовські прикордонники і митники разом контролюватимуть // ДПСУ
Це вже шостий пункт пропуску, який українські та молдовські прикордонники і митники разом контролюватимуть
ДПСУ

Контроль у пункті пропуску «Маяки-Удобне-Паланка» на території Молдови запроваджено на виконання домовленостей урядів та відповідної Дорожньої карти українсько-молдовського співробітництва на 2018 рік від 6 жовтня цього року.

Це вже шостий пункт пропуску, де українські та молдовські прикордонники і митники разом здійснюватимуть контрольні процедури.

У церемонії взяли участь відкриття пункту взяли участь голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал, начальник Генерального директорату Прикордонної поліції МВС Республіки Молдова Фредолін Лєкарь, Глава Місії ЄС з надання прикордонної допомоги Україні та Республіці Молдова (EUBAM) Славомір Піхор, представники митних органів двох країн, а також європейських інституції в Україні та Молдові.

«Загалом створення спільного контролю в цьому пункті пропуску не тільки сприятиме пришвидшенню прикордонного трафіку, але й забезпечить прозорість в процесі проведення необхідних процедур та перевірок на кордоні. Перетин державного кордон стане зручнішим та комфортнішим, адже зупинятися потрібно буде лише один раз, тому що усі прикордонно-митні формальності будуть проводитися одразу представниками України і Республіки Молдова», — повідомили у ДПСУ.

Нагадаємо, 13 грудня на посилення охорони державного кордону у Волинській, Закарпатській та Чернівецькій областях вирушили майже 100 офіцерів Адміністрації Державної прикордонної служби.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+