Слухати

Черговий суд у справі Януковича не відбувся / Новини на Громадському радіо

Черговий суд у справі Януковича не відбувся

20 грудня 2017 - 14:46
Напередодні засідання до суду надійшли листи від адвокатів

Чергове засідання у справі Януковича вкотре не відбулося. Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо з зали суду.

На сьогоднішньому засіданні повинні були допитати свідків звинувачення — народного депутата Юлія Мамчупа та голову кримського відділу партії «ВО Батьківщина» Андрія Сенченко. Але після відкриття засідання головуючий суддя Владислав Дев’ятко повідомив, що напередодні в суд прийшов лист від адвокатів Януковича. В листі вони повідомили, що не з’являться на сьогоднішнє засідання «за поважних причин».

Також в листі адвокати повідомили, що знаходяться в Москві у відрядженні, де і працюють нині саме у цій справі.

Прокурор Руслан Кравченко заявив, що розцінює дії адвокатів як зрив засідання. Він вважає, що необхідно дати три дні Віктору Януковичу, аби той визначився з адвокатами. Якщо впродовж трьох днів не стане зрозуміло, хто представлятиме його інтереси, то прокуратура, за словами Кравченка, клопотатиме про призначення йому чергового державного адвоката.

Наступні засідання призначено на 10 ранку 27 та 28 грудня. 

Читайте також: Яценюк дав покази у справі Януковича. 

Нагадаємо, що Віктора Януковича звинувачують за трьома статтями Кримінального кодексу України — державна зрада, сприяння у веденні агресивної війни та сприяння порушенню територіальної цілісності України. 

Читайте також: Янукович просить повернути йому колишніх адвокатів з Aver Lex.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+