Слухати

Онука британської королеви, принца Гаррі, призначено генерал-капітаном Королівської морської піхоти / Новини на Громадському радіо

Онука британської королеви, принца Гаррі, призначено генерал-капітаном Королівської морської піхоти

20 грудня 2017 - 14:22
Дід принца Гаррі, герцог Единбурзький Філіп займав посаду генерал-капітана впродовж 64 років, отримавши її після смерті короля Георга VI

Принц Гаррі, молодший онук королеви, змінив на посаді генерал-капітана Королівської морської піхоти Великобританії, свого діда, чоловіка королеви. Про це повідомили в твіттері Кенсінґтонського палацу.

Як розповідає Metro герцог Единбурзький Філіп, виконуючи свою останню функцію на посаді, разом з принцом Гаррі прийняли в Букінґемському палаці, командувача Королівською морською піхотою генерал-майора Роберта Макгоуен, який залишає свою посаду, і його наступника генерал-майора Чарльза Стикленда.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+