Слухати

Вандали потрощили відбиток динозавра, якому більше ста мільйонів років / Новини на Громадському радіо

Вандали потрощили відбиток динозавра, якому більше ста мільйонів років

20 грудня 2017 - 12:39
У національному парку Австралії відбиток ноги хижака зловмисники зруйнували молотком

«Виглядало так наче хтось добряче попрацював тут молотком чи каменем, і розтрощив відбитки пальців динозавра», — розповів BBC рейнджер австралійського національного парку Вікторія Браян Мартін

Екскурсовод, що проводив групу школярів, помітив нанесену шкоду випадково. За його словами вандали залишили уламки навколо скелі, що і привернуло його увагу. 

Палеонтологи віднайшли відбиток двоногого динозавра-м’ясоїда у 2006 році на Пласких скелях штату Вікторія. Цей район добре знаний викопними рештками динозаврів і є одним з небагатьох об’єктів льодовикового періоду у світі.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+