Слухати

Veselka, український ресторан у Нью-Йорку, знову вигулькнув у кіно / Новини на Громадському радіо

Veselka, український ресторан у Нью-Йорку, знову вигулькнув у кіно

20 грудня 2017 - 13:51
Цього разу це нова стрічка «8 подруг Оушена»

Одночасно сиквел та спін-офф до культового фільму «11 друзів Оушена», стрічка Гері Росса «8 подруг Оушена» не лише зібрала провідних голлівудських акторок, а і дасть українському глядачеві можливість відчути близькість Нью-Йорку.

Традиційно-український ресторан «Veselka» працює на Нижньому Мангеттені з 1954-го року. Нині серед сезонних пропозицій пропонують капусняк та різдвяний борщ. 

Ресторан «Veselka» вже неодноразово з’являвся в американських стрічках. Фінальна сцена у «Будь моїм хлопцем на 5 хвилин» знімалася в українському ресторані, також лого «Веселки» глядачі могли бачити у серіалі «Пліткарка».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+