Слухати

Військовим перерахують пенсії навіть при відсутності закону, - Мінсоцполітики / Новини на Громадському радіо

Військовим перерахують пенсії навіть при відсутності закону, - Мінсоцполітики

20 грудня 2017 - 18:05
Підвищення пенсій буде залежати від стажу та розміру грошового забезпечення людини

Із першого січня 2018 року стартує реформа, яка передбачає перерахунок пенсій для працівників силових відомств.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства соціальної політики.

Зазначається, що пенсії почнуть перераховувати з початку 2018 року навіть у тому випадку, якщо Верховна Рада не встигне розглянути відповідний закон до кінця цього року.

“Не залежно від того, коли Верховна Рада ухвалить цей Закон, перерахунок пенсій розпочнеться з першого січня 2018 року – в самому Законі прописана норма, якою встановлюється перерахунок саме з цієї дати”, — заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Попри це, у відомстві наголошують, що «обов’язковою умовою проведення осучаснення пенсій військовослужбовців та працівників інших силових органів є саме його прийняття Верховною Радою».

Підвищення пенсій буде залежати від стажу та розміру грошового забезпечення людини. Загалом середнє підвищення становитиме близько 1,5 тисячі гривень.

«Якщо для цивільних пенсія в середньому зросла на 30%, то у військових зростання становитиме у середньому на 62%», — повідомив Андрій Рева.

Він зазначив, що результатом цього Закону буде проведення одночасного та щорічного осучаснення військових та цивільних пенсій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+