Слухати

Депутати удруге зірвали засідання антикорупційного комітету  / Новини на Громадському радіо

Депутати удруге зірвали засідання антикорупційного комітету

21 грудня 2017 - 16:08
Засідання перенесли на 16 січня

Антикорупційний комітет Верховної Ради знову не зміг розглянути питання оголошення нового конкурсу на посаду аудитора НАБУ.

Про це повідомила із місця події кореспондентка Громадського радіо.

Вона зазначила, що засідання не відбулося через те, що не прийшла необхідна кількість депутатів необхідних для кворуму. Зокрема, прийшло 11 людей із 13 необхідних. Загалом у комітеті є 24 людини.

У результаті засідання не закрили, а перенесли на 16 січня.

У комітеті не надали офіційного пояснення, чому відсутні депутати. Повідомили, що був тільки лист від нардепа Дмитра Добродомова про відсутність у зв’язку із відпусткою.

Народна депутатка Тетяна Ричкова, яка була присутня на засіданні, заявила, що комітет треба розігнати, оскільки він «неспроможний». Виконувач обов’язків голови комітету Юрій Савчук також вважає, що потрібно розпускати комітет, який не працює. Утім, проголосувати за таку пропозицію може прийняти сам комітет, коли збереться кворум.

20 грудня засідання Антикорупійного комітету також було зірване через те, що частина депутатів пішли на знак протесту проти «атак на НАБУ».

Раніше один із членів комітету Віктор Чумак розповів Громадському радіо, чому потрібний новий конкурс на посаду аудитора НАБУ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+