Слухати

Генасамблея ООН закликала відмовитися визнавати Єрусалим столицею Ізраїлю / Новини на Громадському радіо

Генасамблея ООН закликала відмовитися визнавати Єрусалим столицею Ізраїлю

21 грудня 2017 - 19:48
Документ підтримали 128 країн

Генасамблея ООН в четвер, 21 грудня, прийняла резолюцію, що містить заклик до країн не визнавати Єрусалим столицею Ізраїлю.

На голосуванні документ підтримали 128 країн, дев’ять виступили проти, а 35 утрималися. Росія проголосувала за цей документ.

Раніше Сполучені Штати ветували резолюцію ООН, яка вимагала від президента Дональда Трампа скасувати його рішення визнати Єрусалим столицею Ізраїлю.

6 грудня президент США Дональд Трамп визнав Єрусалим столицею Ізраїлю. 8 грудня в Єрусалимі пройшлипротести тисячі мусульман. 11 грудня Ізраїль заявив про обстріл з Сектора Гази. У результаті сутичок декілька людей загинули.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+