Слухати

Гроші, виведені Коломойським та Боголюбовим, реально повернути, — Фурса / Новини на Громадському радіо

Гроші, виведені Коломойським та Боголюбовим, реально повернути, — Фурса

21 грудня 2017 - 10:10
Високий суд Англії, який арештував активи олігархів, дає Україні шанс повернути понад 2,5 мільярдів доларів

Арештувавши активи Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, Високий суд Англії прислухався до української сторони. Про це в ефірі Громадського радіо сказав економічний експерт Сергій Фурса.

«Він (Високий суд Англії, — ред.) прийняв аргументи української сторони, побачив, що вони свідчать про те, що колишні власники виводили гроші з банку на свої офшорні рахунки. Як результат, суд заморозив рахунки і взагалі всі активи двох олігархів», — сказав він.

Таким чином, на думку експерта, в України з’явився реальний шанс повернути в бюджет понад 2,5 мільярди доларів.

«Якщо активи заморожені, то гроші реально повернути. Треба розуміти, що заморожена ж не готівка, а актив — це може взагалі бути Нікопольський феросплавний завод або телеканал «1+1», — пояснив Фурса.

Нагадаємо, Високий суд Англії арештував усі активи українських олігархів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, а також шести компаній, які, ймовійно, їм належать або контролюються ними.

«Наказ про арешт активів був виданий на підставі детальних доказів, наданих суду, з яких випливає, що Коломойський і Боголюбов шляхом проведення ряду незаконних операцій вивели з банку майже 2 млрд доларів, у результаті чого кошти були переведені компаніям, які їм таємно належали або перебували під їх контролем», — повідомили у прес-службі «ПриватБанку».

Зазначається, що таким чином «ПриватБанк» розраховує повернути понад 2,5 мільйрдів доларів із урахуванням відсотків.

Ігор Коломойський заявив, що вважає арешт його активів тимчасовим.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+