Слухати

Анонім погрожує понівечити дітей народного депутата Єгора Соболєва

22 грудня 2017 - 00:19
Невідомий дописувач, можливо літнього віку, погрожує облити кислотою дітей народного депутата Єгора Соболєва і телеведучої Марічки Падалко
Анонім погрожує  понівечити дітей народного депутата Єгора Соболєва / Новини на Громадському радіо

Про це у своєму профілі у Facebook написала ведуча телеканалу 1+1 Марічка Падалко. 

В повідомленні вона пише про невідому особу, яка в розлогому листі погрожує облити кислотою дітей подружжя у зв’язку з політичною діяльністю народного депутата. При цьому лист був відправлений за адресою батьків Марічки Падалко.

Ось повний текст повідомлення від телеведучої:

«Мої батьки знайшли в своїй поштовій скриньці великий лист, відправлений 04.12.17. В ньому невідома людина сварить Єгора Соболєва, повторюючи тези про «дестабілізацію», «роботу на Москву» і т.п. В кінці листа автор погрожує облити кислотою моїх дітей». 

Поруч Марічка Падалко опублікувала уривок з листа, написаного по-російськи синьою кульковою ручкою на аркуші в клітинку. З нього про автора погроз лише відомо, що він чи вона нібито є людиною літнього віку, бо нібито має дітей і онуків:

«Я хочу облить кислотой их детей, думаю это будет больнее всего. Пусть меня после этого посадят, мне все-равно, но у меня есть дети и внуки и я не хочу чтоб они жили снова в Совдепии, а именно этого добьется ваш зять».

З нумерації на опублікованій сторінці видно, що у листі не менше п’яти аркушів.

На початку грудня Верховна Рада проголосувала за усунення опозиційного народного депутата Єгора Соболєва від головування у антикорупційному комітеті ВР. «За» проголосували 256 народних депутатів, «проти» — 72. Політичні союзники пана Соболєва пов’язують це з його політичною позицією і непідкупністю.

padalka_dity.jpg

Лист невідомої особи з погрозами Єгору Соболєву і його родині // Facebook Марічка Падалко
Лист невідомої особи з погрозами Єгору Соболєву і його родині
Facebook Марічка Падалко

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+