Слухати

Рідні політв’язнів прийшли під посольство РФ нагадати про репресії в Криму (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Рідні політв’язнів прийшли під посольство РФ нагадати про репресії в Криму (ВІДЕО)

22 грудня 2017 - 21:37
Сьогодні в будівлі російського посольства збиралися дипломати різних країн з нагоди святкування «Дня працівника органів безпеки Росії»

Рідні українських політв’язнів Кремля 22 грудня прийшли до будівлі посольства Росії, щоб донести іноземним дипломатам, що вони, як і Росія, відповідальні за репресії проти українських громадян в окупованому Криму та сусідньої Росії. Про це повідомляє проект Крим.Реалії.

Як пояснили учасники акції «Пийте-їжте з катами НКВД», сьогодні в будівлі російського посольства збиралися дипломати різних країн з нагоди святкування «Дня працівника органів безпеки Росії», який щорічно відзначається 20 грудня.

«Ми вийшли, тому що в російських в’язницях сидять наші рідні. А вони святкують сторіччя свого НКВД, КГБ, а тепер ФСБ », — сказав на акції батько політв’язня Валентина Виговського Петро Виговський.

Під час акції двоє людей у ​​формі співробітників НКВС стояли біля посольства і «охороняли» людей з табличками «З днем ​​народження, кати», «Мій народ депортований 18 травня 1944», «Мій дід страчений в 1937 році».

Читайте також: Есть как минимум десятки политических дел, о которых мы еще не знаем, — Крым SOS

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+