Слухати

Націоналісти зірвали з’їзд молодіжного крила Комуністичної партії у Києві (ФОТО)

23 грудня 2017 - 15:03
На місце події прибули правоохоронці

У Києві активісти Національного Корпусу увірвалися до будівлі, де молодіжне крило Комуністичної партії проводило пленум. Поліція застосувала сльозогінний газ.

Про це йдеться на сайтах Нацкорпусу та КПУ.

img_0931.023235.jpg

До офісу комуністів прибула поліція // КПУ
До офісу комуністів прибула поліція
КПУ

«Після прибуття активістів Нацкорпусу сепаратисти забарикадувались в приміщенні та викликали поліцію. На жаль, представники правоохоронних органів зайняли сторону антиукраїнських сил та стали на захист «молодих комуністів». Проти наших активістів було застосовано сльозогінний газ», — пише Нацкорпус.

КПУ ж нарікає, що поліція «довгий час пасивно спостерігала за тим, що відбувається» і лише пізніше застосувала сльозогінний газ.

Нацкопорпус заявляє, що молодикам вдалося зірвати захід.

«Заборонений законом, але не ліквідований через слабкість української влади повністю так званий «Лєнінський комуністіческій союз молодьожи» за допомогою своїх кураторів з Росії активно готує плацдарм для відновлення червоної зарази в Україні», — пояснили націоналісти причину своїх дій.

У КПУ назвали дії Нацкорпусу «бандитським нападом».

s.jpg

Нацкорпус заявляє, що зірвав захід // КПУ
Нацкорпус заявляє, що зірвав захід
КПУ

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+