Слухати

Помер американський астронавт, який першим вийшов у відкритий космос без страховки / Новини на Громадському радіо

Помер американський астронавт, який першим вийшов у відкритий космос без страховки

23 грудня 2017 - 19:10
Політ Брюса Маккендлесса відбувся 1984 року, коли він брав участь у випробуваннях модуля, призначеного для самостійного переміщення поза межами космічного корабля

Американський астронавт Брюс Маккендлесс, який став першим, хто вийшов у відкритий космос без страховки, помер у віці 80 років. Як повідомили в NASA, він помер 21 грудня.

«Ми засмучені втратою Брюса Маккендлесса. Його, мабуть, найкраще пам’ятають по фотографії, на якій він зображений летючим поруч з шатлом в пілотованому маневруючому пристрої (Manned Maneuvering Unit). Він став першим астронавтом, який здійснив вихід у відкритий космос будучи не прикріпленим до свого космічного апарату», — підкреслили в організації.

Політ Маккендлесса відбувся в 1984 році. Він брав участь у випробуваннях пілотованого маневруючого модуля, призначеного для самостійного переміщення поза межами космічного корабля.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+