Слухати

Порошенко призначив двох членів НКРЕКП

23 грудня 2017 - 21:46
Вікторія Морозова та Вадим Таратун призначені членами НКРЕКП тимчасово
Порошенко призначив двох членів НКРЕКП / Новини на Громадському радіо

Президент України Петро Порошенко призначив Вікторію Морозову та Вадима Таратуна членами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Відповідні укази від 23 грудня (№428 та №429) оприлюднено на сайті глави держави.

Зазначимо, що Вікторія Морозова та Вадим Тарун призначені членами НКРЕКП тимчасово — до моменту обрання нових членів регулятора конкурсною комісією.

Передбачається, що за три місяці конкурсна комісія обере постійних членів НКРЕКП.

Нагадаємо, восени 2016 року Верховна Рада ухвалила закон про незалежного регулятора у сфері електроенергії та комунальних послуг. 

До кінця 2017 року були звільнені Юрій Голляк, Володимир Євдокимов, Борис Циганенко і Вікторія Морозова. Для ухвалення рішень потрібно чотири голоси, тоді як в НКРЕКП залишилося тільки двоє людей.

Так, після призначення членами НКРЕКП Вікторії Морозової та Вадима Таратуна регулятор знову здобув можливість ухвалювати рішення. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+