Слухати

В НАТО заявили про вразливість інтернет-ліній перед підводними човнами РФ

23 грудня 2017 - 17:11
В організації впевнені, що Росія цікавиться ​підводною інфраструктурою НАТО та країн НАТО
В НАТО заявили про вразливість інтернет-ліній перед підводними човнами РФ / Новини на Громадському радіо

Пересування російських підводних човнів  поблизу підводних кабелів, які забезпечують Інтернет та інші комунікаційні зв’язки з Північною Америкою та Європою, викликала стурбованість серед чиновників НАТО, пише The Washington Post.

В організації говорять, що безпрецедентний обсяг російської глибоководної діяльності, особливо навколо підземних Інтернет-ліній, є новою «вразливістю» для країн НАТО.

«Ми зараз бачимо російську підводну діяльність в районі підводних кабелів, які я не вірю, що ми коли-небудь бачили», — заявив командувач НАТО  підводними човнами і американським військовим флотом адмірал Ендрю Леннон. 

«Росія явно цікавиться ​підводною інфраструктурою НАТО та країн НАТО».

«Це типова діяльність, і це вразливість», — додав керівник британського авіабудування Маршал Стюарт Пітч, який говорив про цю проблему раніше.

«Ви можете уявити собі сценарій, коли ці кабелі будуть зруйновані або пошкоджені, що негайно і потенційно може катастрофічно впливати на нашу економіку та інші ланки життя, якщо вони будуть порушені», — заявив Пітч цього місяця.

Леннон в свою чергу додав, що російські судна виявили на «збиранні підводної розвідки», але не можна сказати точно про втручання російських суден в підводну інфраструктуру НАТО.

«Вони можуть робити океанографічні дослідження, збирати підводні показники», — сказав він.

«І те, що ми спостерігали, це підвищена активність в районі підводних кабелів. Ми знаємо, що ці допоміжні підводні човни призначені для роботи на дні океану, і вони перевозяться материнським кораблем, і ми вважаємо, що вони можуть бути обладнані для маніпулювання об’єктами на дні океану».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+