Слухати

Брак скриньок та надмірна кількість спостерігачів, — ОПОРА про вибори в ОТГ

24 грудня 2017 - 13:27 220
Сьогодні відбуваються вибори в 51 об'єднаній територіальній громаді

На деяких дільницях, де відбуваються вибори до об’єднаних територіальних громад, присутня надмірна кількість спостерігачів. Про це Громадському радіо повідомив аналітик громадянської мережі ОПОРА Олександр Клюжев.

За його словами, окрім незалежних спостерігачів ОПОРИ на дільницях присутні також спостерігачі від політичних партій та місцевих громадських організацій. Бажання слідкувати за ходом виборів пов’язане з резонансністю в деяких громадах.

«Наприклад, Таїровська ОТГ на Одещині. Там фактично територіальна виборча комісія рада не виконала рішення суду щодо реєстрації одного з кандидатів. Тобто, там достатньо резонансні вибори. Наші спостерігачі повідомляють про черги, деякі сутички, а приміщення не вміщують всіх, хто хоче спостерігати за голосуванням», — сказав Клюжев.

За інформацією ОПОРИ, незначні сутички поки не завадили проведенню голосування.

Вибори проходять спокійно, проте спостерігачі фіксують матеріально-технічні проблеми на дільницях.

«То не вистачає скриньок, то інших матеріалів, необхідних для організації голосування», — сказав Клюжев.

Також від відзначив, що зранку не всі дільниці відчинилися вчасно, що призвело до затримок.

«Ключовими недоліками ранкового етапу дня голосування було те, що частина виборчих комісій затримували процес видачі виборчих бюлетенів громадянам, тому що вони мали певні складнощі щодо здійснення процедури, були неорганізовані, не здійснили частину процедур у суботу. Низка виборчих дільниць відкрилися із запізненням, відповідно виборчі були змушені чекати, поки комісія зможе видавати бюлетені», — повідомив аналітик.

Усього вибори сьогодні відбуваються у 51 об’єднаній територіальній громаді. Найбільша кількість громад обирає владу в Миколаївській і Полтавській областях. Перелік усіх громад, де відбувається голосування 24 грудня, можна знайти тут.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+