Слухати

Це одні з найгірших виборів, які я бачив за 15 років, — глава Одеського відділення КВУ про вибори у Таїровську ОТГ

24 грудня 2017 - 19:26
Спостерігачі відзначають, що на виборчих дільницях у Таїровській ОТГ члени комісії видавали бюлетені людям, які не є виборцями

На виборчих дільницях у Таїровській ОТГ члени комісії видавали бюлетені людям, які не є виборцями. Про це в ефірі Громадського радіо повідомив голова Одеської обласної організації «Комітету виборців України» Анатолій Бойко.

На його думку, вибори в Сухому Лимані, де раніше були затримані три людини, це одні з найгірших виборів за останні 15 років.

«… в Сухому Лимані, це вибори в Таїровську ОТГ. Це прямо під Одесою. Як ви розумієте, ціна землі, а відповідно ціна виборів, там вкрай висока. Це, напевно, одні з найгірших виборів, які я бачив за останні 15 років спостереження за виборами. Це просто жахливо. Складається враження, що сьогодні там реалізується одна зі схем фальсифікації виборів — це організація незаконної видачі бюлетенів. Тому що на цій ділянці затримали (трьох осіб, — прим. Ред.), а на ряді інших ділянок були повідомлення про те, що фіксувалися випадки незаконної видачі бюлетенів, але там просто нікого не затримали», — сказав Анатолій Бойко в ефірі Громадського радіо.

На питання про те, чи є підстави вважати, що вибори в Сухому Лимані зірвані, голова Одеської обласної організації «Комітету виборців України» відповів: «Теоретично немає, але за сукупністю фактів — так, тому що до участі у виборах не допустили одного з ключових кандидатів, його просто не зареєструвала комісія, незважаючи на рішення суду».

Анатолій Бойко також додав, що в ЦВК закривають очі на ситуацію, що склалася.

«У цій ситуації особливо прикро те, що ЦВК на все неподобство, яке там відбувалося протягом всієї виборчої компанії, про яке неодноразово ми говорили … ЦВК на все це дивиться крізь пальці. ЦВК просто самоусунулася і закрила на це все очі, тому що безлад і беззаконня почалося там не сьогодні», — пояснив Бойко.

Нагадаємо, сьогодні, 24 грудня, проходять вибори в 51 об’єднаній територіальній громаді. Перелік всіх громад, де проходить голосування 24 грудня, можна знайти тут.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+