Слухати

Пластуни передали Вифлеємський вогонь до зони АТО (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Пластуни передали Вифлеємський вогонь до зони АТО (ФОТО)

24 грудня 2017 - 15:16
Вогонь пронесуть усією лінією зіткнення

Напередодні новорічних та різдвяних свят українські пластуни передали до зони АТО Вифлеємський вогонь миру. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Вогонь планують пронести пронесено майже усією лінією зіткнення та передати всім підрозділам та з’єднанням, які воюють в зоні АТО.

«Ми б хотіли, щоб цей Вифлеємський вогонь дістався до кожного військовослужбовця, який на даний час знаходиться в районі АТО. Щоб він приніс добро і мир. Адже чим більше ми робимо добра, тим світ стає краще», — цитує прес-служба одного з організаторів акції з організаторів акції Романа Орищенка.

Вифлеємський вогонь запалюють кожного року в місці народження Ісуса Христа напередодні різдвяних свят. Скаути розповсюджують його усім світом. В Україні традиція розповсюдження Вогню з’явилася 198 року, цим займаються пластуни. До зони АТО Вогонь передають четвертий рік.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+