Слухати

 З 2015 року Китай закрив 13 тисяч сайтів та майже 10 мільйонів акаунтів, – ЗМІ  / Новини на Громадському радіо

З 2015 року Китай закрив 13 тисяч сайтів та майже 10 мільйонів акаунтів, – ЗМІ

24 грудня 2017 - 16:51
Влада мотивує жорстку інтернет-політику захистом "кібер-суверенітету"

З початку 2015 року Китай закрив 13 тисяч сайтів за порушення законодавства чи інших правил користування інтернетом в країні. 

Про це інформує Reuters з посиланням на державне інформаційне агентство Xinhua.

Окрім закриття сайтів, було також здійснено закриття майже 10 мільйонів інтернет-акаунтів за «порушення приписів щодо користування».

Проте, як пише видання, переважна більшість громадян підтримують таку політику уряду щодо очищення кіберпростору.

Так, за даними агентства, більше 90% респондентів підтримують зусилля уряду з управління Інтернетом, причому 63,5% з них вважають, що протягом останніх років спостерігається очевидне скорочення шкідливого онлайн-контенту.

Зазначимо, що за оцінкою організації Freedom House, світовим лідером за цензуруванням в інтернеті третій рік поспіль залишається саме Китай.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, найбільшими «ворогами» свободи в інтернеті правозахисники назвали також Сирію та  Ефіопію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+