Слухати

Деталі обміну не розголошуються з міркувань безпеки, — Медведчук / Новини на Громадському радіо

Деталі обміну не розголошуються з міркувань безпеки, — Медведчук

25 грудня 2017 - 11:47
Точне місце й час повідомлять напередодні обміну 27 грудня

Місце і точний час обміну полоненими, що має відбутися 27 грудня, не розголошуватимуть із міркувань безпеки. Про це сказав лідер громадського руху «Український вибір — право народу» Віктор Медведчук, повідомляє УНІАН.

«Місце і час вам повідомлять 27 грудня. Ми спеціально сьогодні про це не говорили, хоча, звісно, домовилися і з приводу місця, і з приводу часу. Ми не говорили з міркувань безпеки, а 27 грудня вранці кожна зі сторін повідомить про це представникам ЗМІ», — сказав Медведчук.

Сьогодні стало відомо, що українська та російська сторони остаточно домовилися про обмін полоненими. Він має відбутися 27 грудня цього року. Про це повідомило російське видання РИА Новости із посиланням на лідера самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка.

Мова йде про раніше погоджений сторонами формат обміну — 74 українських полонених мають обміняти на 306 російських.

Радник голови СБУ Юрій Тандіт сказав Громадському радіо, що Служба безпеки України не коментуватиме повідомлень про дату обміну полоненими доти, доки заручників не буде звільнено.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+