Слухати

Колишній віце-президент США Джо Байден заявив, що вмовив Януковича піти / Новини на Громадському радіо

Колишній віце-президент США Джо Байден заявив, що вмовив Януковича піти

25 грудня 2017 - 18:00
Про події зовнішньої та внутрішньої політики Джо Байден написав у своїх мемуарах

За словами політика, Янукович відрікся від своєї посади і покинув країну саме після його дзвінка.

«Наприкінці лютого 2014 я подзвонив Януковичу востаннє. Тоді його снайпери вбивали українців десятками, і ми мали інформацію, що він планує ще більш жорстокі репресії. Я попереджав його протягом декількох місяців, що йому треба поводитися стриманіше щодо українських громадян, але в ту ніч після трьох місяців демонстрацій я сказав йому, що все скінчено: йому треба відкликати своїх людей і йти», — пише Байден. За словами політика, наступного дня Янукович поїхав, а контроль над урядом тимчасово «перейшов до молодого патріота Арсенія Яценюка».

Мемуари Джо Байдена, що названі «Пообіцяй мені, тато», вийшли в листопаді. Він присвятив книгу своїй дитині, яка в 2015 році померла від раку мозку. У книзі колишній віце-президент розповідає про свою роботу в адміністрації США і, зокрема, про роль у подіях в Україні. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+