Слухати

Норвезький музикант грає на інструментах з льоду (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Норвезький музикант грає на інструментах з льоду (ВІДЕО)

25 грудня 2017 - 22:02
Тер'є Ісунгсет віддає перевагу річковоум та озерному льоду

Більшість його альбомів виконані у стилі традиційної скандинавської або джазової музики. Ідея грати на інструментах, що зроблені з льоду з’явилась у 1999 році, коли Ісунгсет вирішив провести концерт на замерзлому водоспаді. Так він почав використовувати каміння, дерево та лід для своїх виступів. Перший альбом «льодяної музики» вийшов у 2001 році. 

Зараз Тер’є Ісунгсет є співзасновником щорічного фестивалю льодяної музики в Гейло у Норвегії та музикального лейблу «Ice Records». Музикант провоить більше 50 концертів та шоу на рік. 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+