Слухати

У Ватикані поліція затримала українську журналістку  / Новини на Громадському радіо

У Ватикані поліція затримала українську журналістку

25 грудня 2017 - 19:31
На думку заступниці редактора Страна.ua, де працює Анастасія Товт, італійська поліція могла сплутати її з представницею групи Femen

Журналістку українського видання Страна. ua  Анастасію Товт затримала італійська поліція у Ватикані. Про це Громадському радіо повідомила заступниця редактора Страна.ua Світлана Крюкова. 

«Ми готували репортаж «Один день з життя Femen». Про те, що це за організація, про акції. Настя була у Ватикані, бо там знімала предаставницю групи та її історію. Настя не брала участь в акції, а була там як журналіст. Там було багато людей, але вона, мабуть, була найближче. Вона встигла надіслати нам відео. А потім зникла. Згодом з’явилось відео, де вона йде з акції разом з поліцейськими. Можливо, вони відслідкували, що Настя контактувала з Алісою, бо брала в тієї інтерв’ю. Мабуть, поліція подумала, що вона учасниця групи», — розповіла Світлана Крюкова. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+