Слухати

Українська сторона не знає, кого звільнять бойовики під час обміну, - Котенко

25 грудня 2017 - 18:50
Представники української сторони, які беруть участь в обміні полонених 27 грудня, не знають, кого звільнять бойовики під час обміну
Українська сторона не знає, кого звільнять бойовики під час обміну, - Котенко / Новини на Громадському радіо

Українська сторона не знає, кого з українських заручників звільнять бойовики під час обміну полоненими 27 грудня у форматі  – 74 українських полонених  на 306 російських.

Про це розповів Громадському радіо координатор групи щодо обміну полоненими «Патріот» Олег Котенко.

«Ті люди, як будуть передаватися на непідконтрольну територію України, практично вже готові. Що з нашими людьми? Наскільки я розумію, що їх планували передати ще раніше. Та сторона чітко розуміє, кого ми можемо передати. І після цього будуть переговори, чому одних віддали, а інших ні. Наразі українська сторона не знає імен, кого звільнять з наших», — зазначив Олег Котенко.

За його словами, про звільнення чи обмін інших заручників наразі говорити рано. Всі чекають обміну 27 грудня у форматі – 74 українських полонених  на 306 російських.

Читати також: Деталі обміну не розголошуються з міркувань безпеки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+