Слухати

В Україні за два роки незаконно залучили до праці понад 264 тисячі дітей

25 грудня 2017 - 17:47
До дитячої праці в Україні у 2014–2015 роках залучили 264,1 тисячі неповнолітніх українців, 76, 6 % з них - жителі сіл
В Україні за два роки незаконно залучили до праці понад 264 тисячі дітей / Новини на Громадському радіо

До дитячої праці в Україні у 20142015 роках залучили 264,1 тисячі неповнолітніх українців.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на дані  Національного дослідження дитячої праці , що провели Український центр соціальних реформ, Державна служба статистики та Центр «Соціальний моніторинг».

 До виконання домашніх обов’язків залучали майже 5 млн осіб, або 95,6% дітей у віці 5-17 років. При цьому дівчатка і жителі сіл витрачають на домашню роботу у середньому на одну годину більше.

У дослідженні використовуються два поняття: «працюючі діти» і «дитяча праця». Перше з них охоплює всіх дітей, які займаються трудовою діяльністю. Таких дітей в Україні було 607,4 тисяч осіб. Працювало 12,9% хлопчиків і 10,3% дівчаток.

76,6% працюючих дітей були жителями сіл. При цьому дітей у селах в основному залучають до економічної діяльності в особистих селянських господарствах.

Поняття «дитяча праця» охоплює тих дітей, чия трудова діяльність визначена як неприйнятна за критеріями Міжнародної організації праці (МОП).

Число залучених до дитячої праці становить 264,1 тисяч осіб, або 5,1% всіх дітей. Із них 164,9 тисяч – хлопчики і 99,2 тисяч – дівчатка.

У селах проживало 212,3 тисяч осіб, залучених до дитячої праці, у містах – 51,8 тисяч осіб.

На небезпечній роботі було зайнято 76,4 тисяч дітей, з них 20,1 тисяч дівчаток і 56,3 тисяч хлопчиків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+