Слухати

Більше тисячі «груп смерті» «Синій кит» заблокували в соціальних мережах за рік, - голова Нацполіції / Новини на Громадському радіо

Більше тисячі «груп смерті» «Синій кит» заблокували в соціальних мережах за рік, - голова Нацполіції

26 грудня 2017 - 12:48
Сергій Князєв назвав дітей та підлітків найвразливішою віковою групою для «груп смерті» «Синій кит»

Голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що понад 1000 груп «груп смерті» «Синій кит» заблокували в Інтернеті на території України, — повідомляє кореспондент Громадського радіо. 

Раніше у липні баварська поліція звернулася до батьків учнів місцевих шкіл з попередженням про «гру смерті» «Синій кит», а в березні киянин опублікував у мережі листування племінниці із «Синім китом».

Нагадаємо, що так звані «групи смерті» у соцмережах отримали розголос через дитячі суїциди. Учасникам груп на кшталт «Синій кит», «Кити пливуть вгору», «Море китів», «Тихий дім» пропонують «зіграти у гру», завдання якої включають вирізання на шкірі кита, фотографування порізів та інше. «Виграшем» у цих листуваннях вважається смерть.

Розголосу ці страшні «ігри» почали набирати після кількох випадків самогубства у Росії. Пізніше відповідні випадки були зафіксовані й в Україні. Наразі батьки та психологи б’ють на сполох. Про подібні листування рекомендують одразу повідомляти у поліцію, попередньо зафіксувавши .

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+