Слухати

На український ринок можуть вийти три лоукостери, – Омелян

26 грудня 2017 - 23:01
Компанії будуть з українським контрольним пакетом
На український ринок можуть вийти три лоукостери, – Омелян / Новини на Громадському радіо

У 2017 році Міністерство інфраструктури домовлялося з трьома лоукостерами про вихід на український ринок та вже домоглося результату в перемовинах із однією з компаній.

Про це в ефірі Еспресо.TV заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«На початку року ми почали переговори з трьома компаніями, я не хотів анонсувати, що може бути три, тому ми обережно говорили про один, який відбувся. Вони оголосили себе цього року. Переговори з двома іншими тривають, я на 80% впевнений, що наступного року вони зайдуть на український ринок», — сказав Омелян.

Міністр зазначив, що одна з компаній Sky Up буде повністю українською, інші – з українським контрольним пакетом.

«Поки що ми говоримо про компанію, що вже відбулася, це 100% українського приватного капіталу – Sky Up. Дві інші будуть із 49% іноземного капіталу та 51% українського, щоб вони могли здійснювати внутрішні українські рейси. Вони уважно аналізують ринок — це суттєві капіталовкладення і вони мають почуватися на 100% захищеними та вірити державі», — пояснив Омелян.

За словами міністра, жоден із лоукостерів на українському ринку не матиме преференцій.

«Для нас важливо, щоб це були не лише внутрішні, але й міжнародні авіаперевезення у форматі вільної конкуренції. Ми не хочемо створити преференцію чи особливі умови для когось. Умови будуть рівними для всіх. Конкуренція має бути», — зазначив Омелян.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+