Слухати

Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони розірвав співпрацю з Укроборонпромом / Новини на Громадському радіо

Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони розірвав співпрацю з Укроборонпромом

26 грудня 2017 - 15:50
В НАКО це пояснюють відсутністю зрушень в реформуванні концерну

Про це Громадському радіо повідомив співголова НАКО Олег Рибачук. 

«Розірвання співпраці пов’язано з тим, що нам не вдалося просунутись хоча б на один крок у жодній з тем, які ми проговорювали. У всьому світі корупція в сфері оборони концентрується на непрозорих державних закупівлях. І є одна формула, як зменшити корупційні ризики — зміна структури управління. Укроборонпром планував створення незалежної наглядової ради. Це ключове. Бо Укроборонпром мав щось подібне на наглядову раду, яка очолювалась одіозним політиком Пашинським. Але вже майже 2 роки ніякої ради немає. Ми проводили зустрічі з міністрами оборони, економіки та з першим заступником голови адміністрації президента. Усюди нас переконували, що всі бажали створити таку раду. Але раду так і не створили. Тому ми вирішили поставив ультиматум, що або наглядова рада створюється, або нам немає сенсу бути партнерами» — розповів Громадському радіо Олег Рибачук. 

Читайте також: Як наглядова рада й аудит допоможуть змінити Укроборонпром? Рекомендації НАКО.

Нагадаємо, що НАКО  — це незалежний антикорупційний комітет з питань оборони, що базується  у Великобританії, за часті уряду Нідерландів, та українського представництва глобальної антикорупційної мережі Тrаnsраrеnсу Intеrnаtiоnаl Україна. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+