Слухати

«ПриватБанк» докапіталізували на 16 млрд гривень

26 грудня 2017 - 21:24
Це четвертий етап додаткової капіталізації банку
«ПриватБанк» докапіталізували на 16 млрд гривень / Новини на Громадському радіо

Міністерство фінансів України завершило четвертий етап додаткової капіталізації «ПриватБанку» шляхом додаткового випуску облігацій внутрішньої державної позики на 16 млрд грн в обмін на акції фінустанови.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Читайте також: Активи Коломойського: рішення суду Лондона має ще підтвердити суд України

Департамент нагадує, що рішення про додаткову капіталізацію на загальну суму 38.5 млрд. гривень було прийнято урядом на засіданні 23 червня 2017 року.

На виконання зазначеного рішення в липні 2017 року було здійснено викуп акцій додаткової емісії Банку в обмін на облігації внутрішньої державної позики в обсязі 22,5 млрд. грн.

Читайте також: Гроші, виведені Коломойським та Боголюбовим, реально повернути, — Фурса

Рішенням Наглядової ради ПАТ КБ «ПриватБанк» від 18 грудня 2017 року затверджена переоцінка об’єктів операційної та неопераційної нерухомості, об’єктів фінансового лізингу та їх вплив на капітал. Результати переоцінки свідчать про те, що Банк був у гіршому стані, ніж вважалось на момент переходу Банку в державну власність, що зумовило необхідність додаткової капіталізації на суму 16 млрд. грн.

Читайте також: Кожен платник податку заплатить 8 тис грн за націоналізацію ПриватБанку, – аналітик

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+