Слухати

У Туреччині за підозрою у зв’язках з ІДІЛ за останній тиждень затримали 116 осіб

26 грудня 2017 - 09:29
Операції проти «Ісламської держави» відбувалися на території десяти провінцій Туреччини
У Туреччині за підозрою у зв’язках з ІДІЛ за останній тиждень затримали 116 осіб / Новини на Громадському радіо

У Туреччині за підозрою у зв’язках з ІДІЛ за останній тиждень затримали 116 осіб. Про це інформує турецьке інформаційне гентство Anadolu.

Зазначається, що операції проти «Ісламської держави» відбувалися на території десяти провінцій Туреччини, головним чином у Стамбулі та Ізмірі.

Так, за даними агентства, тільки у Стамбулі за останній тиждень провели три операції проти ІДІЛ. В результаті проведення спецоперацій у Стамбулі було затримано 69 осіб, у тому числі 24 іноземці.

Крім того, в ході спецоперацій правоохоронні органи також перехопили велику кількість документації та носіїв цифрової інформації. 

Як раніше повідомляло Громадське радіо, у Німеччині у 2017 році прокуратура відкрила понад 900 проваджень, пов’язаних з тероризмом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+