Слухати

Вчені спрогнозували наслідки вибуху ста ядерних бомб (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Вчені спрогнозували наслідки вибуху ста ядерних бомб (ВІДЕО)

26 грудня 2017 - 17:19
За даними Hashem Al-Ghaili, протягом двох років після вибуху сотні ядерних боєголовок на Землі через голод може померти близько 2 мільярдів людей

Дослідницька компанія, що займається популяризацією науки Hashem Al-Ghaili і знаходиться в Німеччині, опублікувала відеоролик, в якому, базуючись на дослідженнях експертів, відтворюються наслідки вибуху сотні ядерних боєголовок. 

Наразі до «ядерного клубу» входять такі країни як США (з 1945 року), Росія (перед тим Радянський Союз: з 1949 року), Велика Британія (1952), Франція (1960), Китай (1964), Індія (1974), Пакистан (1998) і Північна Корея(2006). 

Нагадаємо, що 28 жовтня Міністр оборони США попередив КНДР про «широкомасштабну військову реакцію», а за даними звіту дослідницької служби Конгресу США конфлікт на Корейському півострові може вбити 300 тисяч людей. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+