Слухати

Директор Укроборонпрому відреагував на звинувачення Гройсмана / Новини на Громадському радіо

Директор Укроборонпрому відреагував на звинувачення Гройсмана

27 грудня 2017 - 20:55
Державна заборгованість Миколаївському суднобудівному заводу складає 61 мільйон гривень

На думку Генерального директора державного концерну «Укроборонпром» Романа Романова така заборгованість склалась через те, що Кабмін ігнорував пропозиції «Укроборонпрому» щодо погашення заборгованості працівниками  Миколаївському суднобудівному заводу.

«Заборгованість по зарплаті склалася через те, що завод не отримував відшкодування коштів за утримання ракетного крейсеру та самостійно за свій рахунок тримав «Україну» на плаву з лютого 2015 року. До Кабміну були відправлені ряд листів та проектів рішень з детально прописаними пропозиціями дієвого вирішення цієї проблеми. Але відповіді на ці пропозиції ми так і не отримали», — йдеться в повідомленні на офіційному сайті «Укроборонпрому». 

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сьогодні заявив, що виступає за звільнення Романа Романова через непогашення вчасно заборгованостей щодо заробітних плат на суднобудівних заводах. Він закликав директора подати у відставку.

«Під час сьогоднішнього засідання Уряду, напередодні свят, 80-тисячний колектив «Укроборонпрому» розраховував почути слова подяки», — заявив директор концерну. У поширеній заяві він не підтвердив повідомлення ЗМІ про його відставку.

«За ці воєнні роки, навколо «Укроборонпрому» та особисто мене, як генерального директора концерну, було досить багато складних ситуацій і з кожної з них ми виходили з гідністю», — зазначив Романов.

Учора, 26 грудня, незалежний антикорупційний комітет з питань оборони розірвав співпрацю з «Укроборонпромом».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+