Слухати

Саакашвілі відмовили у порушенні справи щодо Мін’юсту України та прокуратури Києва / Новини на Громадському радіо

Саакашвілі відмовили у порушенні справи щодо Мін'юсту України та прокуратури Києва

27 грудня 2017 - 15:51
Саакашвілі вимагав визнати незаконними дії Мін'юсту про прийняття на розгляд клопотання прокуратури Грузії щодо оголошення його в розшук

Суд відмовив Саакашвілі відкрити провадження за позовом до Мін’юсту та прокуратури Києва. Про це повідомляє прес-служба Окружного суду. 

Лідер «Руху нових сил» також вимагав визнати незаконною екстрадиційну перевірку. 

Раніше лідер партії «Рух нових сил», екс-президент Грузії Міхаель Саакашвілі подав до Окружного адміністративного суду Києва позови до Державної міграційної служби України, Мін’юсту та прокуратури Києва.

До Окружного адмінсуду Києва також надійшов позов від Саакашвілі до Державної міграційної служби України. Позивач просить суд «визнати протиправною та незаконною бездіяльність служби у розгляді скарги та повідомлення про відмову в оформленні документів про визнання Саакашвілі біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, в терміни, визначені законодавством». Зараз суд розглядає можливість відкрити провадження у справі.

Нагадаємо, що 26 грудня адвокати Саакашвілі подали до Окружного адмінсуду клопотання про заборону екстрадиції їхнього підзахисного.

У липні 2017 року президент України Петро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Той заявив про намір оскаржити наказ Управління ДМС в Київській області,за яким йому відмовлено в оформленні документів про визнання його біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+