Слухати

На боротьбу зі снігом в Києві планують витратити близько 1, 7 млн на день

28 грудня 2017 - 13:03
Наразі на вулицях столиці снігу немає
На боротьбу зі снігом в Києві планують витратити близько 1, 7 млн на день / Новини на Громадському радіо

У 2017 році на прибирання снігу в Києві передбачено 252,5 мільйони гривень, щодня — 1,67 мільйони гривень.

Про це повідомляє Громадське з посиланням на відповідь Комунальної корпорації «Київавтодор».

«Відповідно до розрахунків шляхово-експлуатаційних підприємств комунальної корпорації “Київавтодор”, нормативна потреба в коштах на механізоване та ручне прибирання вулиць і доріг міста в зимовий період складає 343 768,1 тисяч гривень, щоденно 2276,6 тисяч гривень, що на 36% більше, ніж фактично виділяється із міського бюджету», — наголошують у відповіді.

Щодо нещодавніх опадів, в «Київавтодорі» повідомляють, що від початку погіршення погодних умов над ліквідацією наслідків снігопаду в цілодобовому режимі працювало орієнтовно 230-250 одиниць снігоприбиральної техніки підприємств комунальної корпорації «Київавтодор» (в залежності від зміни).

Також на в столиці України працювало вдень 40-50 бригад з ручного прибирання снігу, а вночі — 20-30 бригад.

У разі необхідності залучалась спеціальна техніка сторонніх підприємств, установ та організацій, відповідно до попередньо укладених договорів.

З початку осінньо-зимового періоду з вулиць Києва в місця для тимчасового накопичення вивезено до понад 47 тисяч тон снігу.

Нагадаємо, як повідомляло Громадське радіо, 19 грудня сніг і повільна робота комунальників призвели до запізнень «швидкої» у Києві.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+