Слухати

Найбільше хочеться людського спілкування, - Ігор Козловський / Новини на Громадському радіо

Найбільше хочеться людського спілкування, - Ігор Козловський

28 грудня 2017 - 01:44
Учений закликав не забувати про людей на окупованих територіях Донбасу

Звільнений з полону вчений Ігор Козловський розповів про своє самопочуття та плани на майбутнє.

«Найбільше хочеться людського спілкування, спілкування з близькими людьми», — сказав учений-релігієзнавець журналістам у Києві.

Хоча ніч перед звільненням була складною, але зараз він каже, що почувається бадьоро.

«Я буду продовжувати займатися науковою діяльністю, викладацькою діяльністю. Багато міжнародних проектів. Є багато учнів – це головне», — зазначив Козловський.

 

 

Ситуацію на окупованих територіях він назвав «тоталітарною системою», де люди побоюються висловлювати вподобання щодо України.

«Проблема не лише у цьому конфлікті, проблема у головах людей. Треба лікувати душі, треба змінювати свідомість людей. Це довготривалий процес. Навіть якщо зараз Україна ввійде, ми не повинні цих людей залишати просто так на призволяще. Це також люди, вони може інакше розуміють і себе у світі, і світ навколо себе. Треба з ними працювати: і в діалозі працювати, і щоб вони отримували більш достовірну інформацію, вчилися переварювати цю інформацію», — відповів Козловський на питання про майбутнє збройного конфлікту на Донбасі.

Читайте також: Сину полоненого Козловського відмовляють у соцвиплатах: вимагають, щоб батько сам прийшов до суду

Ігор Козловський - український вчений та громадський діяч, відомий в Україні та світі фахівець з релігійних, духовних і психофізичних систем. Понад 25 років пропрацював у Донецькій обласній державній адміністрації на посаді головного фахівця у справах релігії, викладав у ВНЗ Донецька.

За свою миротворчу діяльність нагороджений медаллю Австрійського товариства Альберта Швейцера.

Ігоря Козловського затримали 27 січня 2016 року, коли він вийшов з квартири винести сміття. Бойовики «засудили» його до 2 років і 8 місяців позбавлення волі. За їхньою версією, учений зберігав у шафі дві бойові гранати.

У травні 2017 року Козловського бойовики перевели до колонії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+