Слухати

Розгляд апеляційної скарги про звільнення з-під варти одного з фігурантів справи Веремія перенесли / Новини на Громадському радіо

Розгляд апеляційної скарги про звільнення з-під варти одного з фігурантів справи Веремія перенесли

28 грудня 2017 - 15:39
Я зацікавлена в тому, щоб Апеляційний суд скоріше прийняв рішення, — адвокатка

Розгляд апеляції щодо зміни запобіжного заходу одному з так званих «тітушок», причетного до справи Веремія перенесли на 13-ту годину 3-го січня.

Засідання відклалося в зв’язку з ненадходженням із Печерського районного суду матеріалів клопотання, на підставі якого Павлу Бялаю було подовжено термін перебування під вартою. За словами адвокатки обвинуваченого термін перебування Павла Бялая під вартою закінчується сьомого січня.

Звернути увагу журналістів і суспільства до процесу закликали, зокрема, народний депутат Ігор Луценко та правозахисниця Євгенія Закревська.

Адвокатка Павла Бялая Олена Шаповал не вважає громадський інтерес причиною перенесення засідання. Вона також спростовує тези журналістів щодо навмисного затягування процесу. Наголошує на тому, що ніхто не клопоче про закритість засідань: «Ми хочемо, щоб побачили, в тому числі, якість досудового розслідування по даному кримінальному провадженню».

 

dsc01419.jpg

Адвокатка Олена Шаповал не вважає перенесення засідання затягуванням // Громадське радіо/ Ана Море
Адвокатка Олена Шаповал не вважає перенесення засідання затягуванням
Громадське радіо/ Ана Море

«Слідчий та прокурор у даному кримінальному провадженні не уповноважував розголошувати матеріали, — адвокатка не відповіла на питання про хід справи, — адже ви всі знаєте про існування таємниці слідства. Враховуючи вимоги Кримінально-процесуального кодексу та враховуючи те, що, даючи вам коментарі, я можу якось зашкодити ходу досудового розслідування, я не можу коментувати по суті справи». 

«Мій підзахисний і я особисто зверталися із заявою до слідчого Горчака та безпосередньо до Апеляційного суду щодо забезпечення явки підзахисного на судове засідання під час розгляду моєї апеляційної скарги. Чому не було доставлено — я не знаю», — додала Олена Шаповал. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+