Слухати

Український фотограф у ТОП-25 за версією The Guardian: Моя місія – не давати забувати Європі, що у нас війна / Новини на Громадському радіо

Український фотограф у ТОП-25 за версією The Guardian: Моя місія – не давати забувати Європі, що у нас війна

28 грудня 2017 - 20:36
Фотографія українського журналіста Сергія Ваганова з позицій військових ЗСУ потрапила до списку 25 найкращих цього року за версією британского видання The Guardian

На знімку фотограф зафіксував, як боєць замість штанги використовує 120-мм міну. Світлина була відзнята 16 жовтня в підрозділі ЗСУ у Водяному, розповів фотограф Громадському радіо.

«На фотографії молодий офіцер ЗСУ, психолог Олександр Назарійчук. Я з ним цього дня, 16 грудня, робив репортаж у Водяному, а потім погодився заїхати до них у частину пообідати. Я побачив цю штангу, зроблену з двох мін 120-мм калібру. Це було незвичайно. Я попросив його показати і зняв це. До цього я бачив багато таких пристосувань — штанги з пляшок, заповнені піском, з гусеничних траків, шлакоблоків», — розповів Ваганов.

4969.jpg

Одна з 25 найкращих світлин цього року за версією The Guardian // Сергій Ваганов
Одна з 25 найкращих світлин цього року за версією The Guardian
Сергій Ваганов

Світлину фотограф надіслав до Європейського фотоагентства.

Тиждень тому Ваганову написали з The Guardian про те, що хочуть включити у рейтинг цю фотографію. Фотограф поділився радісною новиною з Олександром Назарійчуком.

Перша професія Сергія Ваганова – лікар. Він 15 років працював травматологом в Авдіївці. Зізнається: не думав, що стане фотографом. Пізніше почав працювати у газеті в Донецьку, співпрацював з українськими та міжнародними агентствами.

«Війна почалася для мене навесні 2014 року, коли почалися ці мітинги, потім агресія. Згодом я поїхав у Маріуполь. Практично щотижня їжджу на війну. Не так багато світові агентства беруть фото звідси, вважають, що тут мало що відбувається, їм все це набридло. Моя місія – не давати забувати там, у Європі, що у нас така війна», — зазначив Сергій Ваганов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+