Слухати

З початку січня елекроенергія дорожчає на 9,5% - державний регулятор

28 грудня 2017 - 12:26
Відповідно до інформації від НКРЕКП, 2018 року електроенергія подорожчає на майже 16%. Збільшення ціни відбудеться 1 січня і 1 квітня
З початку січня елекроенергія дорожчає на 9,5% - державний регулятор / Новини на Громадському радіо

1 січня 2018 року оптово-ринкова ціна на електричну енергію збільшиться на 9,5%, повідомляє Укрінфом з посиланням на Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Про це йдеться у документі, опублікованому на сайті НКРЕ

Загалом ціни на електроенергію в 2018 році збільшаться на 15,6%. Друге підвищення відбудеться 1 квітня (6,1%).

Укрінформ нагадує, що «1 серпня 2017 року НКРЕКП прийняла нову методику формування тарифів на електричну та (або) теплову енергію, яка виробляється на теплових електростанціях, теплоелектроцентралях та когенераційних установках». Раніше голова НКРЕКП Дмитро Вовк заявляв, що тарифи на електроенергію в Україні є найнижчими в Європі. У грудні він попереджав, що для промислових споживачів ціна з 1 січня зросте на 10-15%. 

Колишній член НКРЕКП Андрій Герус в інтерв’ю Громадському радіо звертав увагу на те, що підвищення цін на електроенергію добиваються компанії-монополісти. Він також повідомив, що тарифи на електрику для населення в Україні нижчі ніж у Європі, при цьому ціни на електроенергію для промисловості — вищі, ніж на Півночі Європи, в Росії чи Казахстані.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+