Слухати

У Києві біля ботанічного саду протест проти забудови, палили шини

29 грудня 2017 - 15:26
Близько 12:25 на дорозі біля будівництва підпалили шини, після чого в пікетувальників полетіли димові шашки, петарди і каміння
 У Києві біля ботанічного саду протест проти забудови, палили шини / Новини на Громадському радіо

Сьогодні, 29 грудня  противники будівництва семиповерхового будинку по вулиці Мічуріна, 44 в Києві прийшли до будівництва з пікетом.

Про це повідомляє Lb.ua.

Близько 12:25 на дорозі під будівництвом підпалили покришки, після чого в пікетувальників полетіли димові шашки, петарди і каміння.

У будівлі, що будується, помітили людей в чорних формах і балаклавах.

На місці перебувають співробітники поліції, але вони займають пасивну позицію і не втручаються в події.

Семиповерховий будинок на Мічуріна будується майже впритул до Національному ботанічного саду імені Гришка НАН України. Громадські активісти стверджують, що роботи ведуться без дозвільних документів.

Згідно з постановою Верховної Ради від 13 січня 2009 року, територія навколо Ботсаду вважається охоронною. Виділяти земельні ділянки на відстані до 200 метрів від меж Ботанічного саду заборонено.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+