Слухати

У Великій російській енциклопедії про Путіна написано більше, ніж про Петра І та Івана Грозного / Новини на Громадському радіо

У Великій російській енциклопедії про Путіна написано більше, ніж про Петра І та Івана Грозного

29 грудня 2017 - 20:58
Робота над енциклопедією тривала 15 років

Президенту Росії Володимиру Путіну в енциклопедії приділено значно більше місця, ніж будь-якому правителю Росії, включаючи Володимира Леніна, Йосипа Сталіна, імператора Петра I і царя Івана IV Грозного, — передає російська служба BBC.

Указ про створення енциклопедії президент підписав ще у 2002 році. Повна версія енциклопедії доступна на сайті проекту.

Паперове видання — є свого роду наступником Великої радянської енциклопедії. Нова енциклопедія складається з 35 томів, а також одного спеціального тому, присвяченого Росії. Загалом у серії міститься більше 80 тисяч статей. Чинному президенту Росії присвячено близько 150 тисяч знаків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+