Слухати

В Україні немає жодного забороненого судом сайту, - Мінінформ

29 грудня 2017 - 16:33
Міністерство інформаційної політики не планує розширювати список заборонених сайтів
В Україні немає жодного забороненого судом сайту, - Мінінформ / Новини на Громадському радіо

За даними Міністерства інформаційної політики, українські суди не виносили жодного рішення про заборону сайтів на території України.

Про це в ефірі Громадського радіо повідомив державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко.

«На скільки нам відомо, поки жодного рішення немає», — відповів він на питання про те, чи були судові рішення про заборону сайтів.

Біденко спростував повідомлення ЗМІ про те, що міністерство планує розширити список сайтів, які містять заборонену інформацію.

«Жодних заходів не планується. Існує список з 20 сайтів, які Міністерство направило до Служби безпеки України, для прийняття тих заходів, які передбачені законодавством України, а саме відкриття судових проваджень і через суди заборонити ці сайти на території України. Жодних інших заходів, доповнень, оновлень немає», — зазначив Біденко.

За його словами, з відповіді, наданої ЗМІ на запит, не слідує, що список розширять.

Читайте також: Мінінформ склав список інтернет-ресурсів, що загрожують національній безпеці

Біденко розповів, що до рішення суду провайдери самі вирішують, чи блокувати сайти.

«Є провайдери, які самостійно розуміють небезпеку, яку несуть ці сайти для української аудиторії і можуть самостійно приймати рішення про закриття доступу. Але загальнонаціональних рішень про закриття доступу немає», — додав Біденко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+