Слухати

Волонтери збирають допомогу для звільнених заручників, які перебувають у «Феофанії»

30 грудня 2017 - 13:41
Частину речей вже зібрали та планують відвезти в клінічну лікарню «Феофанія»
Волонтери збирають допомогу для звільнених заручників, які перебувають у «Феофанії»  / Новини на Громадському радіо

Звільнені українські заручники під час обміну 27 грудня наразі перебувають в  лікарні для отримання медичної допомоги та відпочинку.

Четверо із них  не були забезпечені речами першої необхідності.

Про це Громадському радіо розповіла координаторка медійної ініціативи за права людини Марія Томак.

«Вчора до нас звернулася сестра одного із заручників, який теж був звільнений з полону і який вже на даний момент залишив лікарню, з такою проблемою, що у «Феофанії» є люди, які з тих чи інших причин обділені увагою. Звільнені заручники перебувають в лікарні. Їм передали речі, їжу. Та в декого із них немає мобільних телефонів, також є потреба в речах першої необхідності», — розповіла Томак.

За її словами, четверо цивільних потребували певних речей. Відповідний список Марія Томак опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук.

 

 

«Там в принципі вже весь список закритий, оскільки люди дуже активно підключилися допомагати. Було зібрано близько семи тисяч гривень на потреби, щоб все необхідне купити. Та залишається і надалі потреба їхати у «Феофанію», тому що люди потребують уваги, спілкування», — додала вона.

Чи потрібні ще речі для звільнених заручників, Марія повідомить згодом, як тільки повернеться із «Феофанії».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+