Слухати

Китай зменшує мито на імпорт шкури віслюків. Тим часом тваринам загрожує зникнення / Новини на Громадському радіо

Китай зменшує мито на імпорт шкури віслюків. Тим часом тваринам загрожує зникнення

31 грудня 2017 - 17:40
Китайці використовують ослину шкіру для лікування анемії

У Китаї зменшують мито на імпорт ослиних шкур із 5% до 2%. Рішення вступає в силу з понеділка, повідомляє BBC.

У країні шкуру тварин використовують у медицині. З неї виготовляють желатин, який використовують для лікування анемії та інших хвороб. Протягом останніх років популярність такого желатину зросла в рази.

Зоозахисники відзначають, що популяція ослів у світі стрімко зменшується, тваринам загрожує зникнення. Також, повідомляє BBC, популярність їхньої шкури в Китаї стала однією з причин цього. Зменшення мита на імпорт ще більше загострить ситуацію.

Попит на імпорт ослів до Китаю зріс після того, як кількість цих тварин у країні зменшилася майже вдвічі, відповідно до офіційних даних китайського уряду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+