Слухати

Як проходить біометричний контроль на кордоні?

01 січня 2018 - 13:12
На час проходження прикордонного контролю ця процедура ніяк не впливає
Як проходить біометричний контроль на кордоні? / Новини на Громадському радіо

З початком впровадження біометричного паспорту процедура перетину кордону не змінилася. Про це в програмі Київ-Донбас на Громадському радіо повідомив спікер Держприкордонслужби Олег Слободян. Він зазначив, що, як і раніше, громадянин повинен подати документи, які дають право на перетин кордону.

«Але, під час проходження прикордонного контролю, громадяни із 70 країн (ті, яких стосується це рішення) повинні прикласти долоню правої руки до сканера і, поки прикордонний інспектор перевіряє документ, апаратура сканує відбитки пальців правої долоні і таким чином проходить цей біометричний контроль», — пояснив Олег Слободян.

Він підкреслив, що на час проходження прикордонного контролю ця процедура ніяк не впливає.

Відсьогодні біометричний контроль запрацював на 157 основних пунктах пропуску.

«Дообладнання тривало практично протягом грудня, паралельно тривало навчання персоналу. Апаратура достатньо розумна — вона дозволяє швидко засвоїти навички роботи з нею, тому станом на зараз складнощів в роботі ми не зафіксували. Якщо говорити про попередній результат, то станом на 8.00 понад 2000 людей пройшли цей біометричний контроль», — додав Олег Слободян.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+