Слухати

Директору YouControl обрали запобіжний захід у вигляді застави на суму ₴ 51 000 (ФОТО)  / Новини на Громадському радіо

Директору YouControl обрали запобіжний захід у вигляді застави на суму ₴ 51 000 (ФОТО)

02 січня 2018 - 15:12
Його підозрюють у «несанкціонованомк втручанні в роботу комп’ютерів»

Сьогодні, 2 січня, Шевченківський райсуд Києва обрав засновнику аналітичного онлайн-сервісу YouControl Сергію Мільману запобіжний захід у вигляді застави на суму ₴ 51 000. Про це інформує кореспондентка Громадського радіо з залу суду.

Сергія Мільмана підозрюють у «несанкціонованому втручанні в роботу комп’ютерів» - ч. 2 ст. 361 КК України (Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку).

Так, у ході судового розгляду сторона обвинувачення заявила, що компанія YouControl мала укласти договір з інформаційними системами Мінюсту. На думку обвинувачення, отримуючи дані безкоштовно, компанія завдала збитків державі на понад 5 млн. грн. Саме тому обвинувачення, враховуючи доходи компанії, просило заставу у 6,5 млн гривень

Водночас захист заявив про те, що вважає підозру надуманою, оскільки, згідно з законом Про доступ до публічної інформації, доступ до реєстрів Мінюсту є безкоштовним.

Сам Сергій Мільман зазначив, що вважає цю справу проявом тиску СБУ з метою зробити компанію контрольованою.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+