Слухати

Голлівудські зірки заснували рух на захист жінок від сексуальних домагань

02 січня 2018 - 08:49
Ініціативу підтримали близько 300 осіб

Зірки американського шоу-бізнесу заснували рух на захист жінок від сексуальних домагань. Ініціатива отримала назву Time’s Up. Відповідний відкритий лист був опублікований в New York Times 1 січня.

Ініціатива Time’s Up закликає вимагати покарання для кривдників, більшої присутності жінок на керівних посадах і підвищення зарплат для них.

Крім того, активістки закликали ЗМІ висвітлювати випадки домагань у всіх сферах діяльності.

За даними ВВС, ініціаторки ініціативи створили фонд правового захисту, який вже зібрав понад 15 млн. доларів.

Як відзначає видання, ці кошти будуть спрямовані на юридичну підтримку як жінок, так і чоловіків, які зазнають сексуальних домагань на роботі.

До ініціативи долучилися, зокрема, акторки Кейт Бланшетт, Наталі Портман, Емма Стоун, Різ Уізерспун, Дакота Джонсон, Емма Уотсон,  Меріл Стріп, та Міла Куніс. 

Як повідомляло Громадське радіо, американський словник Merriam-Webster назвав «фемінізм» словом 2017 року

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+