Слухати

Два роки за ґратами в ОРДО. Ігор Козловський здогадується, хто доніс на нього / Новини на Громадському радіо

Два роки за ґратами в ОРДО. Ігор Козловський здогадується, хто доніс на нього

03 січня 2018 - 23:02
Під час ефіру на Громадському радіо релігієзнавець Ігор Козловський розказав подробиці про своє ув’язенення, зокрема про те, що перед арештом бойовики вели за ним стеження

Релігієзнавець Ігор Козловський, якого 27 грудня звільнили з полону бойовиків з ОРДО, вважає, що доніс на нього хтось зі знайомих.

Про це він розповів в ефірі програми «Громадська хвиля» на Громадському радіо.

«Я думаю, що людина яка писала донос, була десь поруч. Бо там є подробиці, які могли знати тільки ті, хто мав зі мною спілкування. Є різні підозри. За текстом можна зрозуміти хто це. Господь їм суддя», — зазначив Козловський.

Читайте також: Найбільше хочеться людського спілкування, — Ігор Козловський

За його словами, бойовики вели за ним стеження.

«Коли я взяв карну справу, яку вони завели (вони не давали повністю читати), я почав читати один з перших листів. Бачу, там оперативна інформація, що людина, яка має псевдонім Комар інформує, що є Ігор Козловський, який має проукраїнську позицію, який підтримував Майдан, який був співорганізатором Молитовного марафону, усі учні якого мають проукраїнську позицію, більшість з них виїхала з регіону, багато з них займають активну антиднрівську позицію. Там були три чи чотири сторінки цього тексту. Було зрозуміло, що була дана команда розробляти. Якусь інформацію вони могли отримати, і тоді виникла ідея підставити», — розповів Ігор Козловський.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+