Слухати

НАЗК знайшло порушення у звітах політичних партій / Новини на Громадському радіо

НАЗК знайшло порушення у звітах політичних партій

03 січня 2018 - 15:49
Серед порушників — «ВО «Свобода», «Рух нових сил Михайла Саакашвілі» та «Блок Дарта Вейдера»

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за результатами аналізу 275 звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за IІI квартал 2017 року виявило низку порушень.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Порушення порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії встановлені у звітах наступних партій: «ВО «Свобода», «Рух нових сил Михайла Саакашвілі», «ВО «Черкащани», «Розумна сила», «Аграрна партія України», «Українське об’єднання патріотів - Укроп».

6 політичних партій невчасно подали звіти.

Читайте також: В Україні досі відсутня політична смерть для політиків, — Лідія Смола

13 політичних партій не додали інформацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру від кожної місцевої організації, яка в установленому порядку набула статусу юридичної особи. Допустили ці порушення партії «Соціал-демократична партія України», «Ліберально-демократична партія України», «Соціалісти», «Право і справедливість», «Українська народна партія», «Партія християнсько-демократичний союз», «Селянська партія України», «Діти війни» Народна партія України», «Народно-трудовий союз», «Молодіжна партія України», «Партія захисників Вітчизни», «Демократична альтернатива», «Слов’янська партія».

НАЗК також виявив неповно відображену інформації щодо правових підстав користування об’єктами нерухомості, які відображені у звітах, як місцезнаходження ряду політичних партій. 

Читайте також: Символічні суми витрат партій у фінансових звітах має розслідувати НАЗККВУ

«Блок Дарта Вейдера» та приватне підприємство «Українська правда» не надали інформацію та документи на письмовий запит НАЗК, стверджують в агентстві. 

Порушникам загрожує адміністративна відповідальність.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+