Слухати

Російський Альфа-банк припинив співпрацю з оборонними підприємствами РФ через санкції

03 січня 2018 - 22:32
«Альфа-банк» є найбільшим приватним банком Росії, однак через санкції він відмовляється фінансувати російські оборонні заводи
Російський Альфа-банк припинив співпрацю з оборонними підприємствами РФ через санкції / Новини на Громадському радіо

Один з найбільших російських банків «Альфа-банк» повідомив оборонні підприємства РФ про припинення обслуговування через санкції

Про це розповів російській радіостанції «Эхо Москвы» перший заступник голови ради директорів банку Олег Сисуєв.

«Це не означає, що ми разом розірвали з ними відносини. Ми намагаємося максимально скоротити ризики», — зазначив він.

За словами Сисуєва, російські оборонні підприємства становили значну частину кредитного портфеля банку.

Засновник «Альфа-Групп» Михайло Фрідман раніше в інтерв’ю журналу «Форбс» сказав, що «Альфа-банк» припиняє обслуговувати російські оборонні підприємства через санкції.

«Альфа-банк» є найбільшим приватним банком у Росії, але у представників США він міцно асоціюється з російською політичною елітою, вважає головний редактор сайту Карнегі.ру Олександр Баун. Він переконаний, що цього року санкційні списки будуть розширені.

Нагадаємо, 20 грудня Міністерство фінансів Сполучених Штатів Америки ввело санкції проти глави Чечні Рамзана Кадирова і ще п’ятьох громадян Російської Федерації.

Україна вважає, що оприлюднення США санкційного списку щодо оточення російського президента Володимира Путіна, який очікується в лютому, може змусити Росію піти з Донбасу і погодитися на введення миротворців на окуповану територію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+