Слухати

У Миколаєві 37 людей захворіли на гепатит А. Попередньо, через вживання доочищеної води, - міськрада / Новини на Громадському радіо

У Миколаєві 37 людей захворіли на гепатит А. Попередньо, через вживання доочищеної води, - міськрада

03 січня 2018 - 20:46
Єдиний фактор, об’єднуючий хворих – вода з пунктів доочищення та розливу. Через це міська влада вирішила закрити 7 пунктів розливу доочищеної води

У Миколаєві 37 людей захворіли на гепатит А. Перший миколаївець захворів 27 листопада, а звернувся до лікарів лише за кілька днів. Поступово кількість хворих зростала, сьогодні відомо вже про 37 випадків. Про це інформує прес-служба Миколаївської міськради.

За словами заступника головного санітарного лікаря області, епідобстеження встановило, що загального харчового фактору у пацієнтів немає. Це дало підстави вважати, що єдиний фактор, об’єднуючий хворих – вода з пунктів доочищення та розливу.

Так, члени комісії з питань ТЕБ та НС міста Миколаєва вирішили з 3 січня тимчасово заборонити діяльність семи пунктів розливу доочищеної води, про які повідомили хворі.

Відповідні пункти розливу доочищеної води знаходяться за адресами: вул. Озерна, 9В, ринок «Лазурний», магазин 111; вул. Шосейна, напроти кафе «Надія»; вул. 2 Поперечна – вул. Водопровідна; вул. Шосейна, ріг Проспекту Центрального, напроти «Картопляна хата»; вул. Київська, 3, вул. Морехідна, 14.

Також комісія вирішила провести позачергову перевірку всіх 120 пунктів доочищення та розливу води, що діють у місті.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+